O nas

Firmę „STOLARSTWO F.P.U.H. Władysław i Alicja Dąbrowscy s.c.” założyliśmy w roku 2001. Zajmujemy się produkcją mebli różnego rodzaju z przeznaczeniem do kuchni, biur, sklepów jak również zabudową wnętrz na zamówienie.

Wykonujemy również aranżacje sal konferencyjnych, bibliotek, sal przedszkolnych, urzędów oraz produkcję dla reklamy. Przez ostatnie dziesięć lat zgromadziliśmy ogromny bagaż doświadczeń, który pozwolił nam rozwinąć umiejętności i rozszerzyć zakres działania. Stale wzbogacamy i ulepszamy nasz asortyment, unowocześniamy technologie produkcji i wdrażamy nowe systemy zarządzania. We wrześniu 2011 roku uruchomiliśmy produkcję solidnych i bardzo eleganckich mebli dziecięcych przeznaczonych do pokoju niemowlaka. Nasze kolekcje składają się z łóżeczka 60x120cm, szafy dwudrzwiowej, komody i półki na ścianę. Całość zestawu daje duże możliwości na stworzenie ciekawie zaaranżowanego pokoju dla malucha. Gładkie powierzchnie frontów wykonanych z lakierowanego MDF-u dają w dotyku odczucie aksamitnej miękkości oraz ciepła, które będzie sprzyjało tworzeniu przytulnej atmosfery w pokoju.

W grudniu 2011r. postanowiliśmy pokazać nasze wyroby w sklepie firmowym „U Mateuszka” w Warszawie przy ul. Zamienieckiej 81. Ofertę sprzedaży rozszerzyliśmy o odzież dziecięcą, pościel, zabawki oraz inne artykuły przydatne najmłodszym w wieku od momentu narodzin do końca przedszkola.

Serdecznie zapraszamy

Alicja i Władysław Dąbrowscy